Kelionių paieška
Pateikiamos kainos skrydis + viešbutis
Pateikiamos kainos skrydis + viešbutis
Pigūs skrydžiai
10 Megaturo biurų visoje Lietuvoje
Šiuo metu dirba
  • Jūratė Paulauskienė
    jurate@megaturas.lt Tel. : +370 46 340000Mob. : +370 656 34000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Bena Kavaliauskaitė
    bena@megaturas.lt Tel. : +370 45 424006Mob. : +370 652 42715Filialas: BABILONAS P.L.C.Miestas: Panevėžys
  • Vestina Petkevičiūtė
    Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Džozefina Babelčiūtė
    dzozefina@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +370 640 26000Filialas: OZAS P.P.C. Miestas: Vilnius
  • Aušra Mačiulytė
    ausra@megaturas.ltFilialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Rasa Guogaitė
    rasa@megaturas.lt Tel. : +370 37 214455Mob. : +370 655 55977Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Simona Šalvytė
    simona.salvyte@megaturas.lt Tel. : +37046340000Mob. : +34065634000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Irma Labunskyte
    irma@megaturas.lt Tel. : 837732020Mob. : 865509050Filialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Andrejus Jaroslavcevas
    andrejus@megaturas.lt Tel. : +37037239090Mob. : +37065288514Filialas: MEGA P.L.C.Miestas: Kaunas
  • Gvidas Ranonis
    gvidas@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +370 640 26000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Vilnius
  • Aurika Grigalavičienė
    aurika@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +640 26000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Vilnius
  • Neringa Seniunaitė
    neringa@megaturas.lt Tel. : +370 5 272 5441Mob. : +370 643 00006Filialas: Biuras (prie operos ir baleto teatro)Miestas: Vilnius
  • Edvardas Šalčius
    edvardas@megaturas.lt Tel. : +370 46 340000Mob. : +370 656 34000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Jonas Šidlauskas
    jonas@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +370 640 26000Filialas: OZAS P.P.C. Miestas: Vilnius
  • Daiva Juknelytė
    daiva.juknelyte@megaturas.lt Tel. : +370 37 21 44 55Mob. : +370 655 55 9 77Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Kristina Lukošiūnienė
    kristina.lukosiuniene@megaturas.lt Tel. : +370 45 424006Mob. : +370 652 42715Filialas: BABILONAS P.L.C.Miestas: Panevėžys
  • Aida Morkūnienė
    aida@megaturas.ltFilialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Miglė Ručinskaitė
    migle.r@megaturas.lt Tel. : +370 37 23 90 90 Mob. : +370 652 88514Filialas: MEGA P.L.C.Miestas: Kaunas
  • Egidijus Rutkauskas
    egidijus@megaturas.lt Tel. : +370 37 793999Mob. : +370 655 09050Filialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
Peržiūrėti visus kontaktus
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Atsiskaitymo būdai: