Kelionių paieška
Pateikiamos kainos skrydis + viešbutis
Pateikiamos kainos skrydis + viešbutis
Pigūs skrydžiai
10 Megaturo biurų visoje Lietuvoje
Šiuo metu dirba
  • Vestina Petkevičiūtė
    Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Juratė Arlauskaitė
    jurate.arlauskaite@megaturas.lt Tel. : +370 46 340000Mob. : +370 656 34000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Rasa Guogaitė
    rasa@megaturas.lt Tel. : +370 37 214455Mob. : +370 655 55977Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Aida Morkūnienė
    aida@megaturas.ltFilialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Monika Žilakauskienė
    monika@megaturas.ltMob. : +37064019000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Šiauliai
  • Ilona Paukštė
    ilona@megaturas.lt Tel. : +37064019000Mob. : +37064019000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Šiauliai
  • Bena Kavaliauskaitė
    bena@megaturas.lt Tel. : +370 45 424006Mob. : +370 652 42715Filialas: BABILONAS P.L.C.Miestas: Panevėžys
  • Jonas Šidlauskas
    jonas@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +370 640 26000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Vilnius
  • Gintarė Šiaudikė
    gintare@megaturas.lt Tel. : +370 45 424006Mob. : +370 652 42715Filialas: BABILONAS P.L.C.Miestas: Panevėžys
  • Aurika Grigalavičienė
    aurika@megaturas.lt Tel. : +370 5 260 260 2Mob. : +640 26000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Vilnius
  • Simona Šalvytė
    simona.salvyte@megaturas.lt Tel. : +37046340000Mob. : +34065634000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Miglė Ručinskaitė
    migle.r@megaturas.lt Tel. : +370 37 23 90 90 Mob. : +370 652 88514Filialas: MEGA P.L.C.Miestas: Kaunas
  • Aušra Mačiulytė
    ausra@megaturas.ltFilialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Irma Labunskyte
    irma@megaturas.lt Tel. : 837732020Mob. : 865509050Filialas: VERSLO CENTRAS 349Miestas: Kaunas
  • Jūratė Paulauskienė
    jurate@megaturas.lt Tel. : +370 46 340000Mob. : +370 656 34000Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Klaipėda
  • Karolina Ūsaitė
    karolina@megaturas.lt Tel. : +370 37 214455Mob. : +370 655 55 9 77Filialas: AKROPOLIS P.P.C.Miestas: Kaunas
  • Andrejus Jaroslavcevas
    andrejus@megaturas.lt Tel. : +37037239090Mob. : +37065288514Filialas: MEGA P.L.C.Miestas: Kaunas
Peržiūrėti visus kontaktus
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Nurodytos kainos taikomos perkant internetu ir užsakant keliones artimiausiame biure!
Atsiskaitymo būdai: