Vietnamas

Ho Ši minas - Hanojus - Halongas - Fantietas

1 diena Skrydis: Ryga – Stambulas 18:35 – 22:35.

2 diena ATVYKIMAS Į HO ŠI MINĄ. Skrydis Stambulas – Hošiminas 02:10. Atvykimas į Hošimino oro uostą 15:25. Pasienio procedūros. Susitikimas su atstovu, pervežimas į viešbutį Le Duy 3* arba panašios kategorijos. Laisvas laikas.

3 diena MEKONGO DELTA. Vienos dienos ekskursija po Mekongo deltą – didžiausią pasaulyje upės deltą. Plaukimas kateriu Mekongo upe, apsilankymas salose, kur galėsite paragauti egzotinių vaisių, pasivažinėti vietnamietiškais poniais kinkytais vežimais, susipažinti su vietiniu gyvenimu ir amatais: pamatysite kaip gaminami saldumynai iš kokosų ir medaus, ryžių paplotėliai bei suvenyrai iš kokoso medžio. Plaukimas valtimis Mekongo kanalais. Pietūs – ragausite vietinio delikateso, žuvies, vadinamos “dramblio ausis”. Po pietų apsilankymas poilsio vietose, kur galėsite paragauti vietinio gėrimo iš kokoso pieno. Sugrįžimas į Hošiminą. Nakvynė Hošimine.

4 diena SAIGONAS – HANOJUS. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Hošiminą (Saigoną).  Pamatysite centrinį paštą, Dievo motinos katedrą, Vienybės rūmus, kinų kvartalą su Tien Hau šventykla. Turėsite galimybę pasivaikščioti ir apsipirkti Ben Thanh turguje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Hanojų. Pasienio procedūros. Susitikimas su atstovu bei pervežimas į viešbutį Flower 3* arba panašios kategorijos. Hanojus – Vietnamo sostinė ir tūkstančius metų skaičiuojantis miestas su ramiais ežerais, prancūziško stiliaus pastatais, senaisiais kvartalais, bulvarais, ryškiaspalvėmis šventyklomis. Tai vienas iš įdomiausių Azijos miestų. Nakvynė Hanojuje.

5 diena HANOJUS - HA LONG ĮLANKA. Susitikmas su gidu viešbutyje ir pervežimas į Ha Long uostą, kur Jūsų lauks laivas. Įgula pavaišins gėrimais, paaiškins gyvenimo laive ir saugumo taisykles. Pietūs laive iš vietnamietiškų patiekalų. Prasidės kelionė po įspūdingą, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Ha Long įlanką – vieną nuostabiausių gamtos stebuklų Vietname, tapusia jo ikona. Pasak vietnamiečių legendos ji atsirado, kai jūron besileidžianti drakonė suskaldė klintinį krantą į tūkstančius salelių. Smaragdiniame vandenyje stūkso apie trys tūkstančiai kalkakmenio uolų, primenančių įvairias gyvūnų ar mitinių būtybių figūras. Esant galimybei, aplankysite stalaktitų, stalagmitų grotas. Maudynės Ha Long įlankos vandenyse. Vakarienė ir nakvynė laive.

6 diena TITO SALA - HANOJUS. Anksti ryte iš laivo galėsite pasigrožėti tekančia saule bei mėgautis išskirtine įlankos ramybe. Po pusryčių plauksite į Tito salą kur Jūsų lauks poilsis ir maudynės. Pietūs ir sugrįžimas į Hanojų.

7 diena HANOJUS  - SAIGONAS. Diena skirta Hanojaus įžimybėms: aplankysite Ho Ši Mino mauzoliejų ir jo buvusią rezidenciją, medinę pagodą pastatytą 1049 metais, Literatūros šventyklą, pirmąjį Hanojaus universitetą pastatytą 1076 metais, Hoan Kiem ežerą, esantį pačioje Hanojaus širdyje. Jei bus galimybė – aplankysime Senąjį kvartalą su 36 gatvelėm, kurių pavadinimai atspindi vietinius amatus, veikiančius nuo 15 amžiaus. Po ekskursijos pervežimas į oro uostą ir skrydis į Hošiminą. Pervežimas į Fan Tietą, Mui ne kurortą. Apgyvendinimas viešbutyje Ocean Star 4* arba panašios kategorijos. Laisvas laikas

8 - 11 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Galimybė užsisakyti ekskursijas už papildomą mokestį.

12 diena. FAN TIETAS - HO ŠI MINAS. Pusryčiai. Pervežimas į Ho Ši Mino oro uostą. Skrydis Ho Ši Minas - Stambulas 21:25.

13 diena. Atvykimas į Stambulą 06:25. Skrydis Stambulas - Riga 10:10 - 12:00.

 

Į kainą įskaičiuota:
- Skrydis Ryga-Ho Ši Minas-Ryga (Turkish Airlines per Stambulą)
- vietiniai skrydžiai Ho Ši Minas-Hanojus- Ho Ši Minas
- registruotas bagažas iki 20 kg ir 5 kg rankinis bagažas, maitinimas skrydžio metu
- pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
- programoje nurodytos ekskursijos su vietiniu rusakalbiu gidu
- maitinimas nurodytas programoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Vietnamo viza
- draudimas
- asmeninės išlaidos
- arbatpinigiai

  • Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų tvarką.
  • Atkreipiame dėmesį, kad kruizo programa Halongo įlankoje nėra fiksuota ir priklauso nuo oro sąlygų, todėl lankomos vietos gali keistis be perspėjimo.