Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 

Pristatome itin populiarią pažintinę kelionę Turkijoje!

 

TURKIJOS EKSPRESAS TIK 549 EUR

 

Skrydžiai iš Kauno ir Vilniaus

 

 

Traukiantys dėmesį senovės paminklai, vietinio gyvenimo ypatumai, rytietiški skoniai, kvapai ir įvairios atrakcijos - visa tai patirsite tik per vieną savaitę. Į kelionės programą įtraukta - žavioji Kapadokija su mėnulio vaizdais ir pasakiškais uoliniais bokštais, uolose iškaltomis šventovėmis, Stambulas - intriguojanti metropolija, miestas, priklausantis dviem žemynams. Į kainą įeina kruizas po Bosforą ir šauniai praleistas laikas turkiško vakaro metu Kapadokijos urvuose. Verta pasinaudoti siūloma papildoma programa: skrydis oro balionu virš Kapadokijos, Stambulas naktį, besisukančių dervišų pasirodymas. Po įspūdžių pilnos savaitės siūlome pratęsti poilsį prie jūros. Fantastiškas vietų ir viešbučių, žinomų dėl aukštų standartų ir puikaus „viskas įskaičiuota” programų lygio, pasirinkimas. Maršrutas Turkijoje: apie 2 100 km.

 

 

PASIŪLYMO PRIVALUMAI:


• Svečius lydi lietuviškai kalbantis gidas.
• Kruizas Bosforo sąsiauriu
• Viena populiariausių kelionių
• Daugybė istorijos paminklų iš UNESCO sąrašo
• Įspūdžių pilnas turkiškas vakaras
• Stambulas - dviejų žemynų miestas
• Galimybė pratęsti atostogas Turkijoje

 


 

KELIONĖS PROGRAMA:


1. DIENA. ANTALIJA
Tiesioginis skrydis į Antaliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, laisvalaikis, vakarienė ir nakvynė.

2. DIENA. PAMUKALĖ – HIERAPOLIS (maršruto ilgis – apie 250 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė autobusu per didingus Tauro kalnus į PAMUKALĘ, dar vadinamą medvilnės tvirtove, vieną iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas, kur iki šiol išlikęs teatras. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): besisukančių dervišų pasirodymas. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

  3. DIENA. BURSA (maršruto ilgis – apie 450 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į BURSĄ, pirmąją Osmanų imperijos sostinę, dabar - populiarų Turkijos žiemos sporto centrą. Lankymasis Žaliojoje mečetėje ir prie jos esančiame mauzoliejuje. Tai vaizdingiausia Bursos mečetė – jos pavadinimas kilo nuo jos interjerą puošiančių fajanso plytelių spalvos. Laisvalaikis miesto centre. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. STAMBULAS (maršruto ilgis – apie 150 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į STAMBULĄ, vieną iš labiausiai intriguojančių metropolijų pasaulyje, miestą priklausantį dviem žemynams. Aplankysite: Šv. Sofijos soborą – Šventosios Išminties bažnyčią, garsiausią bizantinį statinį Stambule, laikomą vienu iš pasaulio architektūros stebuklų. Apsilankymas hipodrome. Senasis žirgų ir kinkinių bėgimo takas, šiandien gali būti vadinamas senojo Stambulo širdimi. Dėl kitų traukos objektų artumo, ši vieta sutraukia daug turistų. Mėlynoji mečetė - gražiausia ir žinomiausia Stambulo mečetė su 6 minaretais ir sienomis, padengtomis 20 tūkst. mėlyno fajanso plytelių. Apsilankymas didžiausioje pasaulyje dengtoje prekyvietėje – Didžiajame turguje, kurio plotas užima 45 tūkst. kv. m., jame galima įsigyti beveik viską. Plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Tai geriausias būdas atsipalaiduoti ir pažinti pakrantę. Sąsiauris jungiantis Rytus su Vakarais, šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė.
Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): „Stambulas naktį” – vakarinis pasivaikščiojimas po miestą. Tai puiki proga pamatyti, kaip miestas gyvena naktį. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 


5. DIENA. STAMBULAS – ANKARA (maršruto ilgis – apie 450 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas Topkapi rūmuose – įspūdinga sultono gyvenamoji vieta ir administracinis centras daugiau kaip 380 metų. Kelionė autobusu į ANKARĄ, Turkijos sostinę. Apsilankymas Ataturko mauzoliejuje – skirtame šiuolaikinės Turkijos valstybės steigėjui. Ankara anksčiau buvo žinoma dėl veislinės gyvulinkystės bei kriaušių ir vynuogių plantacijų. Dabar miestas yra svarbus šalies prekybos ir pramonės centras, o miesto teritorijoje gausu archeologinių objektų. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): „Hamamas” – lankymasis turkiškoje pirtyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.


6. DIENA. KAPADOKIJA (maršruto ilgis – apie 300 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KAPADOKIJĄ, garsėjančią mėnulio kraštovaizdžiu, požeminiais miestais ir uolose išskobtomis šventovėmis. Apsilankymas Gioremo skansene - muziejuje po atviru dangumi, didžiausiame ir įdomiausiame vulkaniniame tufe iškaltų šventovių, dekoruotų nuostabiomis freskomis, kurių dauguma nutapytos XI a., komplekse. Sustojimas ant Uchisaro kalno, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į Kapadokiją. Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Vakare „Turkiška naktis” - organizuojama viename iš Kapadokijos urvų. Ši programa siūlo meninę programą, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7. DIENA. KAPADOKIJA – KONIJA – ANTALIJA (maršruto ilgis – apie 520 km)
Pusryčiai. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): skrydis balionu virš Kapadokijos. Unikali proga pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu iš viršaus. Išsiregistravimas iš viešbučio ir kelionė į KONIJĄ, vieną iš religingiausių ir konservatyviausių Turkijos regionų. Būtent čia susikūrė „besisukančių dervišų" ordinas. Ordino narių skiriamasis bruožas yra gebėjimas medituoti judesyje. Apsilankymas Mevlianos - ordino įkūrėjo – muziejuje. Muziejuje yra daugiau kaip 30000 rankraščių, atmenančių dar vienuolyno bibliotekos laikus, taip pat kilimų ir patiesalų iš XIII-XVIII a. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, tęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

 

IŠVYKIMAI 2019 m. BALANDŽIO- RUGSĖJO MĖNESIAIS


2019 - 04 - 24 iš Kauno

2019 - 05 - 08 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 05 - 22 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 06 - 05 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 06 - 19 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 07 - 03 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 07 - 17 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 07 - 31 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 08 - 14 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 08 - 28 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 09 - 11 iš Kauno ir Vilniaus

2019 - 09 - 25 iš Kauno ir Vilniaus

 

 

 ATRASKITE KITOKIĄ TURKIJĄ! 

 Paslaugos:     

7 nakvynės 3*** viešbučiuose miestuose ar miestų apylinkėse: 2 Antalijoje, 1 Pamukalėje, 1 Bursoje, 1 Stambule, 1 Ankaroje, 1 Urgup; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonia, oro kondicionavimu

• maitinimas: 7 pusryčiai, 6 vakarienės

• skrydis

• kelionė autobusu

• gido priežiūra

• medicininis ir nelaimingų atsitikimų draudimas.


Pastabos: Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus: apie 140 EUR (vaikams iki 12 metų taikoma 50% nuolaida), arbatpinigiai: apie 20 EUR/asm.Vizos: Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Turkiją, viza nereikalinga. Įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 23 EUR (pageidautinas minimalus dalyvių skaičius - 15) skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 170 EUR, besisukančių dervišų pasirodymas: apie 17 EUR. Minimalus dalyvių skaičius - 5, apsilankymas hamame: apie 27 EUR.Kurban Bairam šventės metu kai kurie muziejai ir mečetės yra uždaryti turistams.